Site Loader

Ubezpieczenia OC Stryków

Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne OC dla mieszkańców Strykowa.

Oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń OC.  Trzeba pamiętać, że ubezpieczenie OC jest konieczne i wymagane przez prawo.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) samochodu obejmuje w szczególności odszkodowanie za szkody, powstałe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Co istotne, polisa OC przypisana jest do konkretnego pojazdu, a nie do jego właściciela.

Współpracujemy z kilkunastoma najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na polskim rynku ubezpieczeń. Poprzez to, nasi Klienci nie tracą czasu na poszukiwanie dobrego dla nich ubezpieczenia OC. Możemy zaproponować korzystne stawki za ubezpieczenie oc w Strykowie.

Jak możemy pomóc? Nasza firma przedstawi oferty firm ubezpieczeniowych dobranych do Państwa oczekiwań. Istotne jest to, że nie trzeba wychodzić z domu czy biura i tracić czas na składanie wizyt w wielu firmach ubezpieczeniowych by porównywać najrozmaitsze oferty. Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy najlepsze dla Państwa ubezpieczenie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 884 000 094 lub emailowego biuro42.lodz@wp.pl

ubezpieczenie oc stryków
ubezpieczenie oc stryków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stryków to miasto w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Stryków. Pod koniec 2018 roku miasto liczyło około 3500 mieszkańców. Stryków położony jest na obszarze Wzniesień Łódzkich, nad rzeką Moszczenicą, na północny wschód od Łodzi.

Ubezpieczenia OC Stryków

 

Post Author: admin