Site Loader

Ubezpieczenia OC Andrespol

 

Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne OC dla mieszkańców Andrespola.

W naszej ofercie mamy duży wybór ubezpieczeń OC.  Ubezpieczenie OC jest konieczne dla każdego kierowcy i jest wymagane przez prawo.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) pojazdu obejmuje w szczególności odszkodowanie za szkody, powstałe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Co istotne, polisa OC przypisana jest do konkretnego pojazdu, a nie do jego właściciela.

Działamy z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu nasi Klienci nie tracą czasu na szukanie odpowiedniego dla nich ubezpieczenia OC. Możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny za ubezpieczenie OC w Andrespolu.

Jak działamy? Nasza firma przedstawia oferty firm ubezpieczeniowych dobranych do Państwa wymogów. Istotne jest właśnie to, że nie musicie wychodzić z domu czy biura i tracić czas na odwiedzanie różnych agencji ubezpieczeniowych w celu porównaniu różnych ofert.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 884 000 094 lub emailowego biuro42.lodz@wp.pl

Ubezpieczenia OC Andrespol 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrespol – wieś w Polsce, położona w województwie łódzkim, w powiecie łódzkim wschodnim, siedziba gminy Andrespol. Gmina Andrespol jest jedną z najgęściej zaludnionych i najlepiej rozwijających się gmin w Polsce.

Ubezpieczenia OC Andrespol

 

Post Author: admin