Site Loader

Ubezpieczenia OC Tuszyn

Oferujemy ubezpieczenia OC dla mieszkańców Tuszyna.

Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń OC.  Trzeba pamiętać, że ubezpieczenie OC jest konieczne i wymagane przez prawo.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) samochodu obejmuje w szczególności odszkodowanie za szkody, powstałe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Co istotne, polisa OC przypisana jest do konkretnego pojazdu, a nie do jego właściciela.

Współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w naszym kraju. Dzięki temu nasi Klienci nie tracą czasu na poszukiwanie dobrego dla nich ubezpieczenia OC. Możemy zaproponować korzystne stawki za ubezpieczenie oc w Tuszynie.

Jak możemy pomóc? Nasza firma przedstawi oferty ubezpieczeń OC dobranych do Państwa oczekiwań. Istotne jest to, że nie trzeba wychodzić z domu czy biura i tracić czas na składanie wizyt w wielu firmach ubezpieczeniowych by porównywać najrozmaitsze oferty. Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy najlepsze dla Państwa ubezpieczenie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 884 000 094 lub emailowego biuro42.lodz@wp.pl

ubezpieczenie oc tuszyn
ubezpieczenie oc tuszyn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuszyn to miasto w centralnej Polsce w woj. łódzkim, w pow. łódzkim wschodnim, w gminie Tuszyn, oddalone od południowych granic Łodzi o 15 kilometrów. Położone jest przy autostradzie A1 oraz drodze DK 91. Tuszyn zamieszkuje około 7300 osób.

 

Ubezpieczenia OC Tuszyn

 

Post Author: admin