Site Loader

Ubezpieczenia OC Konstantynów Łódzki

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne.

W naszej ofercie mamy duży pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych takich jak OC.  Trzeba pamiętać, że ubezpieczenie OC to wymagane ubezpieczenie dla każdego kierowcy.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) samochodu obejmuje w szczególności odszkodowanie za szkody, powstałe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Co istotne, polisa OC przypisana jest do konkretnego pojazdu, a nie do jego właściciela.

Współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, dzięki temu nasi klienci nie tracą czasu na szukanie trafnego dla nich ubezpieczenia OC. Możemy zaoferować bardzo korzystne ceny za ubezpieczenie oc w Konstantynowie Łódzkim.

Jak działamy? Nasza firma przedstawia oferty firm ubezpieczeniowych dobranych do Twoich oczekiwań. Istotne jest właśnie to, że nie musisz wychodzić z domu czy biura i tracić czas na składanie wizyt w wielu firmach ubezpieczeniowych by porównywać różne propozycje.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 884 000 094 lub emailowego biuro42.lodz@wp.pl

ubezpieczenia oc konstantynów łódzki
ubezpieczenia oc konstantynów łódzki

 

Konstantynów Łódzki to miasto w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim, położone nad rzeką Ner, wchodzi w skład aglomeracji łódzkiej. Według danych z 2011 miasto liczyło ponad 17 tysięcy mieszkańców. Konstantynów Łódzki leży na Wysoczyźnie Łaskiej, nad Nerem, i graniczy: od wschodu z Łodzią, od południa z gminą Pabianice, od zachodu z gminą Lutomiersk, a od północy z gminą Aleksandrów Łódzki.

Ubezpieczenia OC Konstantynów Łódzki

 

Post Author: admin