Site Loader

Ubezpieczenia OC Aleksandrów Łódzki

Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne OC dla mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego.

W naszej ofercie mamy solidny pakiet ubezpieczeń OC.  Trzeba pamiętać, że ubezpieczenie OC jest konieczne dla każdego kierowcy.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) samochodu obejmuje w szczególności odszkodowanie za szkody, powstałe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Co istotne, polisa OC przypisana jest do konkretnego pojazdu, a nie do jego właściciela.

Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na polskim rynku ubezpieczeń, dzięki temu nasi Klienci nie tracą czasu na szukanie odpowiedniego dla nich ubezpieczenia OC. Możemy zaoferować bardzo korzystne ceny za ubezpieczenie oc w Aleksandrowie Łódzkim.

Jak działamy? Nasza firma przedstawia oferty firm ubezpieczeniowych dobranych do Twoich oczekiwań. Istotne jest właśnie to, że nie musisz wychodzić z domu czy biura i tracić czas na składanie wizyt w wielu firmach ubezpieczeniowych by porównywać różne propozycje.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 884 000 094 lub emailowego biuro42.lodz@wp.pl

ubezpieczenia oc aleksandrów łódzki
ubezpieczenia oc aleksandrów łódzki

Aleksandrów Łódzki to miasto w Polsce w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim. Aleksandrów Łódzki należy do aglomeracji łódzkiej, miasto satelickie Łodzi. Miasto jest członkiem Związku Miast Polskich.

Ubezpieczenia OC Aleksandrów Łódzki

 

Post Author: admin