Site Loader

Ubezpieczenia OC Zgierz

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne.

W swojej ofercie mamy szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych takich jak OC. Ubezpieczenie OC to konieczne ubezpieczenie dla każdego kierowcy pojazdu.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) samochodu obejmuje przede wszystkim odszkodowanie za szkody, powstałe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Co istotne, polisa OC przypisana jest do konkretnego pojazdu, a nie do jego właściciela.

Współpracujemy z 15 towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu nasi klienci nie tracą czasu na szukanie odpowiedniego dla nich ubezpieczenia OC. Dlatego też oferujemy atrakcyjne ceny za ubezpieczenie oc zgierz.

W jednym miejscu przedstawimy oferty kilku firm ubezpieczeniowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Co najważniejsze nie trzeba wychodzić z domu czy biura i tracić czas na odwiedzanie wielu firm ubezpieczeniowych by analizować ich oferty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 884 000 094 lub emailowego biuro42.lodz@wp.pl

ubezpieczenia oc zgierz
ubezpieczenia oc zgierz

 

Zgierz to miasto w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, nad rzeką Bzura. Zgierz graniczy od południa z Łodzią. Wchodzi w skład aglomeracji łódzkiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do ówczesnego województwa łódzkiego. Zgierz uzyskał prawa miejskie przed rokiem 1288 i jest jednym z najstarszych miast w regionie.

Ubezpieczenia OC Zgierz

 

Post Author: admin